Hambaraviteenused

Ennetav ravi

Algab patsiendi individuaalsest nõustamisest. Teostame hammaste- ja igemete puhastust. Kui probleemiks on kiiresti lagunevad hambad saame valmistada individuaalse kape hambaid tugevdava geeli tarvis, mida patsient saab kodus kanda.

 

Kaariese ravi

Kaariese ravi seisneb kahjustunud hambakoe eemaldamises ja defektse koha täitmises tehismaterjaliga. Kuna täidismaterjale on mitmeid, siis on võimalik pakkuda erinevaid ravivõimalusi ja ravimeetodeid erinevates hinnaklassides. Nii hambaravitoolis ühe visiidiga tehtavatest täidistest, hambalaboris valmistatud kuld- või portselantäidiseid ja samuti puurimist mittevajavat tehnikat algava kaariese puhul.

 

Juureravi

Juureravi tuleb teha hambale, mille närvis on tekkinud põletik. Juurepõletikku põhjustavad mikroobid, mis on hambaaugust või mujalt jõudnud hambanärvini.

Juureravi korral on tegemist pikaajalisema raviga kui tavalise ravi puhul, nii et tuleb arvestada sellega, et arsti juures peab selle protseduuri puhul käima rohkem kui ühel korral. Tegemist on põletiku raviga ja ravi kestvus sõltub konkreetse inimese anatoomiast ja samuti immuunsüsteemi seisukorrast. Kuigi vahel võib patsiendil tekkida kiusatus hammas eemaldada, ei tule kokkuvõttes protees odavam ega ka vastupidavam oma hambast.