headerphoto

Igemekirurgia - Regeneratiivsed protseduurid

Sinu ige ja luu peaksid tihedalt ümbritsema hammast, nagu kõrgekaelusega sviitri kaelus ümber kaela. Põletiku korral koed hävivad ja tekivad igemetaskud. Lõpuks, kui liiga palju luud on hävinud, tuleb hammas eemaldada.

Kui Teie hammast ümbritsev luu on hävinud, siis parodontoloog võib soovitada luu taastamist. See protseduur võib protsessi muuta ja aidata taastada hävinud luu ja igemekoed.

Selle protseduuri käigus arst voldib igeme lahti ja eemaldab haigust tekitavad mikroobid. Protseduuril kasutatakse membraane (filtreid), luu siirdeid või kudede tekkimist stimuleerivaid valke, mis aitavad Sinu kehal taastada hävinud koed.

Kudede taastamiseks on mitmeid võimalusi, parodontoloog aitab valida Sulle sobivamat meetodit.

Mis on selle protseduuri eelised?

Eemaldada olemasolevad mikroobid ning taastada luu- ja igemekoed. See vähendab igemetaskute sügavust ja taastab hävinud koed. Igemetaskute vähendamine kombineeritult Teie igapäevase hügieeniprogrammiga ja ka regulaarse säilitava raviga suurendab Teie võimalust säilitada oma hammaskonda ning vähendab riski üldhaigusteks, mida ravimata parodontiit põhjustab.

Tasuta online konsultatsioon 24h

Alusta vestlust!

 

Kontrolli oma igemehaiguste riski!

Paljud põevad igemehaiguseid, kuid ei ole sellest teadlikud. Alljärgnev test aitab Sul hinnata igemehaiguste põdemise riski.

Alusta testiga siit Igemehaiguste testi sooritamine