headerphoto

Infoks riiklike hüvitiste kohta

Meie kliinik ei sõlminud Eesti Haigekassaga täiskasvanute hambaravi osalise hüvitamise lepingut, sest lisaks hüvitise taotlemisele, oleksime siis kohustatud töötama ka vale hinnakirja alusel. Selliselt ei ole kvaliteetset hambaraviteenust võimalik osutada. Toetume siinkohal ka Eesti Hambaarstide Liidu seisukohale, et Haigekassa kehtestatud piirhinnad ei kata hambaraviga seotud reaalseid kulusid. Meil puudub ka leping laste hammaste tasuta ravimiseks.

Pensionäride proteesihüvitise osas sõlmisime siiski lepingu, sest selle lepinguga Haigekassa ei julgenud oma hinnakirja peale suruda. Pensionärid saavad meie kliinikus proteesihüvitist 260 eurot kolme aasta peale. Kui selles osas Haigekassa meel muutub, siis lõpetame lepingu ja anname teada.

Patsient, kes soovib teavet Haigekassa lepingupartnerite kohta, saab pöörduda Haigekassasse klienditelefonil 669 6630 või infotelefonil 16363.

Tagasi (hinnakiri)

Tasuta online konsultatsioon 24h

Alusta vestlust!

 

Kontrolli oma igemehaiguste riski!

Paljud põevad igemehaiguseid, kuid ei ole sellest teadlikud. Alljärgnev test aitab Sul hinnata igemehaiguste põdemise riski.

Alusta testiga siit Igemehaiguste testi sooritamine